Ana Sayfa
Laminant Parke 
Moonloc Laminat
Kaindl Laminat
Floorpan Laminat
Vario Laminat
Çamsan (Parkelam)
Kronotex Laminat 
Lamine Parke
Ahşap (Masif) Parke
PVC Yer Döşemeleri
Duvardan Duvara Halı
Jaluzi Perde Çeşitleri
Tadilat - Dekorasyon
   
   
İletişim İletişim
 


MOONLOC LAMİNANT PARKE
 

moonSTANDART, adından da anlaşılacağı üzere, özel uygulama gerektirmeyen standart zemin kaplaması olarak, genel nitelikli ve tutkallı uygulamalar için üretilen ürün sınıfını oluşturmaktadır. moonSTANDART, yapısında E1 standardına uygun yüksek yoğunlukta lif levha (HDF), giydirilmiş koruma tabakası ile birlikte basınçlı laminat dekor katmanı, tutkallı uygulama için standart çıkıntı ve oluk sistemi içermektedir.

 

moonUNIVERSAL, UNICLIC çıkıntı ve oyuk sistemi ile yapıştırıcı gerektirmeyen laminat parke sistemidir. Özel çıkıntı ve oyuk sistemi, yer kaplamasının kolay uygulanmasına ve sökülüp takılabilmesine olanak sağlar. moonUNIVERSAL, yapısında E1 standardına uygun yüksek yoğunlukta lif levha (HDF), giydirilmiş koruma tabakası ile birlikte basınçlı laminat dekor katmanı, tutkalsız uygulama için özel çıkıntı-oyuk sistemi içermektedir.

 

moonSTONE, moonLOC ürün grubunun, ahşabın sıcaklığını taş yüzeyinde hissettiren yepyeni bir ürünüdür. Diğer moonLOC ürünleriyle ortak UNICLIC bağlantı sistemi sayesinde, zemin kaplamalarında bütünsel bir görünüm sunar. moonSTONE, yüzeyin tamamına yayılan laminat kalitesine bağlı olarak, gerçek derzlerde belli bir zaman sonra görülebilen yıpranmış görünümün önüne geçmektedir. Böylece ilk günkü görüntüsünü uzun yıllar korur.

 

moonWOOD, moonLOC ürün grubunun, "Registered Embossing Teknolojisi" kullanılarak üretilen, gerçek ahşap görünümüne yakın yeni ürünüdür. moonWOOD, özellikle doğal ahşabın zarif görünümü ile, laminatın çizilmeye dayanıklı yüksek rezistanslı üst koruma tabakası sayesinde oluşan dayanıklı yüzey kalitesinin birleşimi olarak göze çarpmaktadır. Mevcut dekor baskı teknolojisi sayesinde, doğal ahşapta karşılaşılabilen imalat hatalarını düzeltme ve iyileştirme imkanı sunan moonWOOD, her zaman doğal ahşaptan daha güzel görüntü verir. Üretiminde kullanılan teknolojiye bağlı olarak moonWOOD, doğal ahşap parke gibi belli bir zaman ve kullanımdan sonra zımparalama, kumlama gibi ek işlemler gerektirmez.

 

moonMAX, moonLOC ürün grubunun, yüksek yoğunluklu kullanım alanları için üretilen yeni ürünüdür. Özel üretim tekniği sayesinde, alışveriş merkezleri, kamu binaları, vb. kullanım alanları için en doğru seçimdir. moonMAX, yapısındaki çift bariyer sistemi ve yüksek rezistanslı üst koruma tabakası ile güçlü darbelere karşı özel dizayn edilmiştir.

 
 

 
         
© Venus Tasarım

 

 
5